Innowacja, elastyczność i zorientowanie na klienta od czterech pokoleń

SLAWINSKI znany jest już od roku 1914 jako producent szytych na miarę den do budowy aparatów, zbiorników i urządzeń. Z Siegen, z serca Niemiec, obsługujemy różnych klientów, od mikroprzedsiębiorstw po światowe koncerny w całej Europie, którzy przywiązują wagę do wysokiej jakości produktów.

Tajemnicą naszego sukcesu jest konsekwentne wykorzystywanie oraz poszerzanie doświadczenia zdobywanego od dziesiątek lat, celowe inwestowanie w nowe, ale też w sprawdzone technologie oraz pracownicy skupieni na jakości oraz na potrzebach klienta, jak również czujna obserwacja dzisiejszych i przyszłych rynków.

Nadal będziemy przejawiać i optymalizować przejawiane przez nas od czterech pokoleń mocne strony średniej wielkości przedsiębiorstwa rodzinnego - elastyczność, innowację, skupienie na jakości i klientach oraz ciągłość personalną. Ich sukces to nasz sukces!

Szyte na miarę dna oraz wypraski specjalne do budowy zbiorników i urządzeń

Dna i wypraski specjalne do budowy aparatów, zbiorników i urządzeń firmy Slawinski cieszą się popularnością w całej Europie i produkujemy je w ramach obróbki plastycznej na zimno. W naszych zakładach w Siegen-Weidenau oraz Bad Laasphe produkujemy dna o średnicy 5.400 mm oraz o grubości ścianki wynoszącej 30 mm za pomocą procedur obróbki plastycznej na zimno - zawijania i wywijania obrzeży.

Wszystkie dna można w zależności od pożądanego kodu produkcyjnego po obróbce plastycznej na zimno poddać obróbce cieplnej. Materiały, wersje i dna w specjalnej formie, które nie występują w naszym programie produkcyjnym, dostarczamy na zapytanie. Do zadań zamawiającego należy obliczenie grubości ścianki oraz wybór materiału.

 
 
 

Stwarzanie szans
na przyszłość

Jako bogate w tradycję przedsiębiorstwo z regionu Siegerland
SLAWINSKI jest także świadome swojej odpowiedzialności społecznej.

Stale szkolimy aż do pięciu młodych osób w dziedzinie handlu. Ponadto należeliśmy do pierwszych przedsiębiorstw oferujących naukę zawodu "mechanik obróbki plastycznej " - dostosowanego specjalnie do potrzeb naszej branży.

Naszym celem jest zapewnienie sobie dziś wiodącej pozycji we wszelkich kwestiach związanych z produkcją den za pomocą obróbki plastycznej na zimno, a w przyszłości dalej ją umacniać, nie tracąc przy tym z oczu naszej odpowiedzialności za człowieka i środowisko naturalne.

Slawinski Bödenpresserei Historie Geschichte

Tradycja
zobowiązuje

Od roku 1914 produkujemy szyte na miarę dna do budowy zbiorników, aparatów i urządzeń

 
 
 

SLAWINSKI
Przekonujące osiągnięcia

  • Doświadczenie dziesiątek lat
  • Szybka i efektywna realizacja życzeń klienta
  • Elastyczność, niezawodność i terminowość
  • Najwyższa precyzja i jakość
  • Produkcja za pomocą nowoczesnych maszyn